uzyskaj hasło

Aktywne poszukiwanie pracy

Nie bądź bierny!!! Szukaj aktywnie pracy dla siebie i swoich bliskich!
Skorzystaj z szansy przygotowanej przez Powiatowy Urząd Pracy w Siedlcach i posługując się pooiższymi mechanizmami uzyskaj zatrudnienie.

Codziennie na swoją skrzynkę e-mailową możesz otrzymywać najnowsze oferty pracy oraz propozycje szkoleń organizowanych przez PUP w Siedlcach. Wystarczy, że dopiszesz swój adres e-mail do naszego newslettera. ZAPRASZAMY !!!

Odwiedzaj często naszą witrynę, czytaj aktualności i porady, a znajdziesz tam wiele przydatnych informacji, które pomogą Ci dostosować się do wymagań rynku pracy.

Stwórz i wydrukuj swoje CV - jeżeli nie masz własnego, profesjonalnego CV, to właśnie tutaj możesz go przygotować, krok po kroku.


Daj się znaleźć Pracodawcy - dopisz swoje CV do bazy danych osób zainteresowanych podjęciem pracy. Wystarczy założyć konto w systemie PUP w Siedlcach, uzupełnić formularze z umiejętnościami i doświadczeniem oraz opublikować na naszym portalu. Teraz już Pracodawca może poznać twoje umiejętności i skontaktować się z Tobą.

SMS System - wystarczy, że podasz swój numer telefonu, a przez miesiąc będziemy przesyłać Ci darmowe informacje o najciekawszych ofertach pracy, pasujących do wskazanych preferencji.

oferty pracy przez SMS

Ogłoszenia szkoleniowe - uczestnictwo w szkoleniu nic nie kosztuje, możesz jedynie zyskać szanse na nowy zawód lub dokształcenie we własnym fachu. Kontaktując się z pracownikami Wydziału Poradnictwa Zawodowego i Szkoleń możesz zgłosić swoją kandydaturę do uczestnictwa w szkoleniu.

baza danych szkoleń PUP Siedlce

drukujDrukuj poleć znajomemuPoleć znajomemu zapisz jako pdfZapisz jako PDF
Redagował: Iwona Pawluk 2017-05-22 11:45
na górę strony wstecz
kategorie wydarzeń w kalendarium
PnWtŚrCzPtSbN

Moje ulubione strony

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać najnowsze informacje dotyczące naszego serwisu, to dopisz adres e-mail do newslettera.

Projektowanie stron: IntraCOM.pl