uzyskaj hasło

ABC Poszukującego Pracy

Powiatowy urząd pracy nie obsługuje tylko bezrobotnych, ale aktywnie wspomaga osoby poszukujące pracę, czyli również te, które chcą ją z różnych przyczyn zmienić.

Na stronie głównej naszej witryny oraz w lewej kolumnie na podstronach znajduje się pole newslettera. Zapraszamy do rejestrowania się poprzez podanie adresu e-mail, a codziennie będziecie Państwo otrzymywać najnowsze oferty pracy na swój adres e-mail.

Znajdziecie pracę bez wychodzenia z domu.

Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi informacjami dla osób poszukujących pracy.

 

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami o:

Powiatowy Urząd Pracy w Siedlcach informuje, że zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2016 r., poz. 922) przetwarza dane osobowe osób zarejestrowanych w PUP w Siedlcach, które gromadzi w zarejestrowanym zbiorze danych osobowych do celów wynikających z ustawy z dnia 20 kwietnia 2004 r. o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 645 z późn. zm.).

W myśl wyżej cytowanych przepisów Administratorem Danych Osobowych zgromadzonych w PUP w Siedlcach jest Powiatowy Urząd Pracy w Siedlcach, który jest reprezentowany przez jego Dyrektora.

Jednocześnie wskazujemy, że każdej osobie, której dane osobowe znajdują się w tutejszym zbiorze danych przysługuje m.in. prawo do ich wglądu i poprawiania.

drukujDrukuj poleć znajomemuPoleć znajomemu zapisz jako pdfZapisz jako PDF
Redagował: Beata Demiańczuk 2017-05-02 20:46
na górę strony wstecz
kategorie wydarzeń w kalendarium
PnWtŚrCzPtSbN

Moje ulubione strony

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać najnowsze informacje dotyczące naszego serwisu, to dopisz adres e-mail do newslettera.

Projektowanie stron: IntraCOM.pl