uzyskaj hasło

ABC Osoby Niepełnosprawnej

W poniższym dziale podajemy informacje przydatne bezrobotnym i poszukującym pracy posiadającym stopień niepełnosprawności w aktywizacji zawodowej i znalezieniu odpowiedniego miejsca zatrudnienia.

W ramach rehabilitacji zawodowej powiatowy urząd pracy udziela pomocy w zakresie:

  • pośrednictwa pracy,
  • poradnictwa zawodowego,
  • szkoleń,
  • stażu,
  • prac interwencyjnych,
  • jednorazowych środków na podjęcie działalności gospodarczej lub rolniczej albo wniesienie wkładu do spółdzielni socjalnej,
  • zwrotu kosztów wyposażenia stanowiska pracy osoby niepełnosprawnej.

Powiatowy Urząd Pracy w Siedlcach informuje, że zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2016 r., poz. 922) przetwarza dane osobowe osób zarejestrowanych w PUP w Siedlcach, które gromadzi w zarejestrowanym zbiorze danych osobowych do celów wynikających z ustawy z dnia 20 kwietnia 2004 r. o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy (t.j Dz. U. z 2016 r., poz. 645 z późn. zm.).

W myśl wyżej cytowanych przepisów Administratorem Danych Osobowych zgromadzonych w Urzędzie pracy jest Powiatowy Urząd Pracy w Siedlcach, który jest reprezentowany przez jego Dyrektora.

Jednocześnie wskazujemy, że każdej osobie, której dane osobowe znajdują się w tutejszym zbiorze danych przysługuje prawo do ich wglądu, poprawiania.

drukujDrukuj poleć znajomemuPoleć znajomemu zapisz jako pdfZapisz jako PDF
Redagował: Beata Demiańczuk 2017-05-02 20:50
na górę strony wstecz
kategorie wydarzeń w kalendarium
PnWtŚrCzPtSbN

Moje ulubione strony

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać najnowsze informacje dotyczące naszego serwisu, to dopisz adres e-mail do newslettera.

Projektowanie stron: IntraCOM.pl